MT Helmet Kask

MT Helmet Kask

Dünya çapında bilinen MT Kasklar, 1968 yılında başladığı ticaret dünyası kariyerini bugün 4 kıta ve 80’den fazla ülkede sattığı ürünleriyle sürdürmektedir. Kaliteli ve iyi hizmet sunmayı temel ilkesi edinen MT Kask, her yıl ürünlerini , yüksek güvenlik sertifikalı yeni ürünlerle günceller. Tüm bunları yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için gerçekleştirir. MT Kask, kendini geliştirerek ve değişikliklere uyum sağlayarak piyasadaki yükselişini sürdürmektedir.

Motosiklet kaskları; yaşanabilecek motosiklet kazalarında oluşabilecek yaralanmalarda hayati önem taşıyan baş bölgesini koruduğundan dolayı olmazsa olmaz bir koruyucu ekipmandır. Bu sebeple motosiklet kaskının sağlamlığı ve kalitesi kask seçiminde ki en önemli husustur. MT Kask en yüksek uluslar arası onay kuruluşları tarafından onaylanmıştır. MT Revenge kask modelleri Sharp testinden 5 yıldız olan maksimum puanı,  MT Thunder modelleri ise 4 yıldız puanı almıştır. DOT ve SNELL sertifikalarına sahiptir.

Pinlock® Siperlik eklentisi sayesinde buğulanmaya karşı muhteşem bir çözüm sunuyor. Pinlock® içeriden nemi emer ve sürekli yüksek ve net bir görüş zevki sunar.

MT Kapalı Kask ve MT Açık Kask çeşitlerini indirimli fiyatları ve taksitli seçenekleriyle Motocapro-Outlet Motosiklet Aksesuarları Mağazasında bulabilirsiniz.

Arama Daralt

-30% 646.40TL 383.46TL


+KDV

MT Helmet Kask- Custom Rider Retro Açık Kask

COMPOZİT KABUKÖZEL GÖZLÜKLÜECE 22-02 ..

   KDV Hariç: 547.80TL

·         Malzemesi: Polikarbon·         Türü : Kapalı Kask (Full Face)·        ..

   KDV Hariç: 499.00TL

Özellikleri:· Malzemesi: Polikarbon· Türü : Kapalı Kask (Full Face)· Kaskın ağırlığı: 1450 gr.· Kaç farklı kabuk boyutu: Çoklu Kabuk Boyutu· Güvenlik sertifikaları: UN ECE REG 22.05 Sharp****· Dahili ..

   KDV Hariç: 499.00TL

·         Malzemesi: Polikarbon·         Türü : Kapalı Kask (Full Face)·        ..

   KDV Hariç: 499.00TL

Gösterilen: {start} ile {end} arası, toplam: {total} ({pages} Sayfa)


E Ticaret ve SEO Hizmeti Sanal Yönetmen Tarafından Sağlanmaktadır.