Motosiklet Pantolonu

Motosiklet Pantolonu

Motosiklet sürücülerinin güvenliği için kullanması gereken bir başka ekipman; motosiklet pantolonudur.  Olası kazalarda vücudun bel altı bölgesini koruyan pantolonların; sürtünmeye karşı dayanıklı olması yaralanmaları en aza indireceğinden önem taşımaktadır.  Bel, kalça ve diz bölgesinde koruyuculara sahip motosiklet pantolonları, ekstra güvenlik sağlayacaktır.

Reflektörlü modelleri tercih etmeniz sürüşlerinde güvenliğiniz arttıracaktır. Reflektörün yansıtıcı özelliği sayesinde gece sürüşlerinde fark edilir olmanız kolaylaşacaktır.

 Motosiklet pantolonu seçerken hava koşullarına uygun özellikte olanı tercih etmek gerekir. Tüm hava koşullarına uygun, rüzgar geçirmez, su geçirmez, nefes alabilen özelliklere sahip motosiklet pantolonlarını bulabilirsiniz. Yazlık, kışlık ve dört mevsim kullanabilen motosiklet pantolonlarından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Hareket özgürlüğünü kısıtlamayan, bedeninize uygun motosiklet pantolonlarını seçerek konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Kendinize ve bütçenize uygun Motosiklet Pantolonu çeşitlerinden; D-DRY, Dainese Pantolon ve Gore-Tex modellerini indirimli fiyatları ve taksitli seçenekleriyle MotoCapro-Outlet Motosiklet Aksesuarları Mağazasında bulabilirsiniz. 

-20% 1,462.97TL 1,083.68TL


+KDV

Dainese D-Dry Pantolon Amsterdam

Teknik ÖzelliklerÜrün MateryaliTekstilKullanım SezonuKışlıkSu GeçirgenliğiSu GeçirmezRüzgar GeçirgenliğiRüzgar GeçirmezBeden TipiNormal Kesim..

   KDV Hariç: 1,354.60TL

-15% 1,406.49TL 1,106.96TL


+KDV

DAINESE TEMPEST D-DRY  lady Pantolon

Teknik ÖzelliklerÜrün MateryaliD-DRYKullanım SezonuKışlıkSu GeçirgenliğiSu GeçirmezRüzgar GeçirgenliğiRüzgar GeçirmezBeden TipiNormal Kesim..

   KDV Hariç: 1,302.30TL

Gösterilen: {start} ile {end} arası, toplam: {total} ({pages} Sayfa)


E Ticaret ve SEO Hizmeti Sanal Yönetmen Tarafından Sağlanmaktadır.