Cross Kask

Cross Kask

Arai, her biri el yapımı olan kasklarını 1926 yılında üretmeye başlamıştır. Japon markası olan Arai, JD Power and Associates Motosiklet kaskı memnuniyeti anketinde on yıl birinci olmuştur. Güvenlik testlerinden aldığı onaylarla yetinmeyip her geçen gün daha iyisini, kalitelisini ve güvenilirini yapmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Cross Kask; çene kısmı daha önde olacak şekilde tasarlanmış, rahat nefes alma imkanı sunan, siperliği sayesinde yüz kısmına ekstra koruma sağlayan arazi kullanımına uygun motosiklet kask çeşididir.

Arai Cross Kask, dış kabuğu fiberglas malzemeden üretilmektedir. Sağlam, hafif ve konforludur. İç kısmı çıkarılabilir, değiştirebilir ve rahatlıkla yıkanabilir. Cross kaskın, daha iyi ve rahat uyum sağlaması için alt çene konforu arttırılmıştır. Yüz Çevre Sistemi (FCS), yanak yastığı ve köpük yay desteğine sahiptir. Acil kilit açma sistemi ile yaralı sürücüye kolay ulaşım sağlar. Yüksek hava akımı, düşük gürültü seviyesi, ekstra konfor ve koruması ile motosiklet yarışcıları ve sürücülerinin oratk tercihi olmaya devam etmektedir. 

Arama DaraltE Ticaret ve SEO Hizmeti Sanal Yönetmen Tarafından Sağlanmaktadır.