Arai Kask

Arai Kask

Arai; Hiratake Arai tarfından 1926 da kurulmuş, motosiklet kaskları tasarlayan ve üreten bir Japon şirketidir. JD Power and Associates Motosiklet kaskı memnuniyeti anketinde on yıl birinci olmuştur. Kask modellerinin birçoğu SNELL güvenlik standartları tarafından onaylanmıştır.

Motosiklet Kaskları; olası motosiklet kazalarında baş bölgesinin korumasını sağlayan önemli bir koruma ekipmanıdır. Kaskların dış kısmı darbelere karşı dayanıklı olması için sert malzemeden, iç kısmı ise şiddet azaltıcı etki yaratması için daha yumuşak malzemeden üretilmektedir. Motosiklet kaskı bir sürücünün olmazsa olmaz koruyucu ekipmanıdır. Motosiklet kazalarında baş bölgelerinde oluşabilecek yaralanma veya hasarlar hayati önem taşıdığından, motosiklet kaskları sürücüler için en önemli koruyucu ekipmandır. Arai, motosiklet sürücülerinin güvenliğini ve rahatını koruyacak kaskları en kaliteli malzemelerden üretmeye özen göstermektedir. Arai Kask; motosiklet yarışcılarının ve sürücülerinin ortak tercihidir.

Arai Kapalı Kask, Arai Açık Kask  ve Arai Cross Kask çeşitlerini indirimli fiyatları ve taksitli seçenekleriyle Motocapro-Outlet Motosiklet Aksesuarları Mağazasında bulabilirsiniz.

-10% 4,283.40TL 3,267.00TL


+KDV

Arai Axces 3 Keen White Kapalı Kask

Havalandırma Sistemi“AIR CONDUCTOR” arka havalandırma ventilasyonu artırmak için daha yüksek vakum sunar. Üç konumlu çene havalandırma deliği (buğu giderme fonksiyonu dahil), alt taraftaki havalandırm..

   KDV Hariç: 3,630.00TL

-10% 4,283.40TL 3,267.00TL


+KDV

Arai Chaser-X Diamond Black Kapalı Kask

Arai Chaser ; yeni VAS (Değişken Aks Sistemi) teknolojisinin kullanıldığı üçüncü nesil Arai kaskıdır. VAS teknolojisi; kask performansının gelişmini ortaya koyan SNELL test çizgisinin üzerine çıkmış ö..

   KDV Hariç: 3,630.00TL

-10% 4,283.40TL 3,267.00TL


+KDV

Arai Chaser-X Diamond White Kapalı Kask

Yeni Havalandırma SistemiChaser-X, bu modele özgü seçkin bir havalandırma sistemine sahiptir. Kaskın ön kısmındaki büyük emiş ve egzoz kanalları tarafından anında tanınabilir. Büyük giriş, büyük tekli..

   KDV Hariç: 3,630.00TL

Gösterilen: {start} ile {end} arası, toplam: {total} ({pages} Sayfa)


E Ticaret ve SEO Hizmeti Sanal Yönetmen Tarafından Sağlanmaktadır.