Çene Açılır Kask

Çene Açılır Kask

AGV, 1947 yılında İtalyan markası olarak başladığı kask üretimine 2007 yılından bu yana Dainese’nin çatısı altında sürdürmektedir. AGV Aşırı Standarları doğrultusunda koruma, konfor, güvenirlik ve fit tasarım özelliklerinde kask üretimini temel ilkesi haline getirmiştir.

Çene Açılır Kask, çene kısmı açılıp-kapanabilen kask çeşididir. Genelinde güneş vizörü mevcut olup, olumsuz hava koşulları ve dış faktörlere karşı koruma sağlar. Üstün koruma sağlayabilmesi açısından sürüş esnasında çene kısmının kapatılması büyük önem taşımaktadır.

AGV Çene Açılır Kaskların dış kabuğu, dayanıklı termoplastik ve fiberglass, karbon fiber malzemeden üretilmektedir. ECE, DOT ve NBR sertifikalarına sahiptir. Compact kapalı ve açık kask standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Çizilmeye karşı dayanıklı ve buğu yapmayan vizörleriyle görüş kalitenizi arttırır ve keyifli sürüşler sunar.

Arama Daralt

-25% 1,968.72TL 1,251.31TL


+KDV

AGV Kask- Course Sarı/Siyah Compact Çene Açılır Kask

- Yüksek dirençli termoplastik dış kabuk- ECE 2205, DOT, NBR sertifikaları- Entegre havalandırma sistemi- Kolay çıkarılabilir vizör ve açılabilir kask yapısı- GT2 NUMO çizilmeye dayanıklı, buğu yapmaz..

   KDV Hariç: 1,668.41TL

Gösterilen: {start} ile {end} arası, toplam: {total} ({pages} Sayfa)


E Ticaret ve SEO Hizmeti Sanal Yönetmen Tarafından Sağlanmaktadır.