Kapalı Kask

Kapalı Kask

Hiratake Arai tarafından 1926 da kurulmuş olan Arai şirketi, yüzyıla yakın zamandır müşterileri için el yapımı kasklar üretmektedir. Güvenliğe büyük önem veren Arai Kask, SNELL güvenlik standartları tarafından onaylı modellere sahiptir.

Kapalı Kask; baş ve boyun bölgesini koruyan, güvenlik düzeyi en yüksek kask çeşididir.  Tasarımları sayesinde; toz, rüzgar gibi dış faktörlere ve kötü hava koşullarına karşı koruma sağlar. Yüksek korumaya sahip kapalı kaskların, dışarıdan ses geçirmesi en alt düzeydedir.

Arai Kapalı Kasklar, ECE ve SNELL sertifikalarına sahiptir. Kaskların dış kabuğu, Arai tarafından geliştirilen SNC (Süper Kompleks Laminat) malzemeden ve fiberglas malzemeden üretilmektedir. 18 saatlik emek sonucu el yapımı olarak üretilen her bir kask 5 aşamalı, Arai dayanıklılık testinden geçmektedir. Gelişmiş havalandırma sistemi  ve ekstra güvenliği sayesinde keyifli bir sürüş keyfi yaşayacaksınız.

-10% 4,283.40TL 3,267.00TL


+KDV

Arai Axces 3 Keen White Kapalı Kask

Havalandırma Sistemi“AIR CONDUCTOR” arka havalandırma ventilasyonu artırmak için daha yüksek vakum sunar. Üç konumlu çene havalandırma deliği (buğu giderme fonksiyonu dahil), alt taraftaki havalandırm..

   KDV Hariç: 3,630.00TL

-10% 4,283.40TL 3,267.00TL


+KDV

Arai Chaser-X Diamond Black Kapalı Kask

Arai Chaser ; yeni VAS (Değişken Aks Sistemi) teknolojisinin kullanıldığı üçüncü nesil Arai kaskıdır. VAS teknolojisi; kask performansının gelişmini ortaya koyan SNELL test çizgisinin üzerine çıkmış ö..

   KDV Hariç: 3,630.00TL

-10% 4,283.40TL 3,267.00TL


+KDV

Arai Chaser-X Diamond White Kapalı Kask

Yeni Havalandırma SistemiChaser-X, bu modele özgü seçkin bir havalandırma sistemine sahiptir. Kaskın ön kısmındaki büyük emiş ve egzoz kanalları tarafından anında tanınabilir. Büyük giriş, büyük tekli..

   KDV Hariç: 3,630.00TL

Gösterilen: {start} ile {end} arası, toplam: {total} ({pages} Sayfa)


E Ticaret ve SEO Hizmeti Sanal Yönetmen Tarafından Sağlanmaktadır.