Agv Kask

Agv Kask

AGV; bir İtalyan firması olan firma 1947 yılında ilk motosiklet kaskı üretimine başladı. 2007 yılında Dainese firmasının bünyesine dahil olmuştur.

Motosiklet Kaskları; motosiklet sürücülerinin baş bölgesini koruyan, yaşanabilecek kazalarda yaralanmaları önlemek amaçlı kullanılan, olmazsa olmaz koruyucu ekipmandır. Dışı sert ve dayanaklı malzemeden üretilen kaskların, içi ise kaza anında ki etkiyi azaltmak amaçlı yumuşak ve koruyucu malzemeden üretilmektedir. Yaralanma sonucunda hayati önem arz edebilecek baş bölgesi koruduğu için, motosiklet kaskı, motosiklet sürücüsünün en önemli koruyucu ekipmanıdır. AGV Kask, tasarımını ve üretim kalitesini ön planda tutuyor. Motosiklet sürücülerine rahatlığı ve korunmayı birlikte sunmayı amaçlıyor. AGV Aşırı Standartları; somut ve ölçülebilir iyileştirmelerde ve kask tasarımında bir devrim niteliği taşımaktadır. Koruma, Fit, Konfor, Güvenirlik ve Çevresel Etki temel maddeleridir. Motosiklet sürücülerine güveniği ve konforu bir arada sunacak yeni tasarım motosiklet kaskları üretmeyi amaç edinmişlerdir.

 AGV Açık Kask, AGV Çene Açılır Kask, AGV Cross Kask ve AGV Kapalı Kask çeşitlerini indirimli fiyatları ve taksitli seçenekleriyle Motocapro.com-Outlet Motosiklet Aksesuarları Mağazasında bulabilirsiniz.

-10% 2,406.49TL 1,835.46TL


+KDV

Agv K3 Sv Multi Plk Glimpse Black Metal Yellow Kapalı Kask - Pinlock Dahil

4 boyutta geliştirilmiş 4-yoğunluklu EPS yapısı ile 2 boyutta tasarlanmış HIR-TH (Yüksek Dirençli Termoplastik Reçine) dış kabukIVS (Entegre Havalandırma Sistemi), 5 büyük ön havalandırma deliği ve 2 ..

   KDV Hariç: 2,039.40TL

AGV K-5- Fiber compozit dış kabuk (glass-carbon)- 2 farklı boyutta dış kabuk- ECE, ECE/DOT, NBR, AS-NZS, JIS, ECE-ASIA sertifikaları- Dış kabuk ile entegre arka spoiler- Kabuk altı havalandırma sistem..

   KDV Hariç: 1,099.00TL

 4 boyutta geliştirilmiş 4-yoğunluklu EPS yapısı ile 2 boyutta tasarlanmış CAF (Karbon-Fiberglas) içinde kabuk.IVS (Entegre Havalandırma Sistemi), 5 büyük ön havalandırma deliği ve 2 adet arka ha..

   KDV Hariç: 2,404.00TL

Gösterilen: {start} ile {end} arası, toplam: {total} ({pages} Sayfa)


E Ticaret ve SEO Hizmeti Sanal Yönetmen Tarafından Sağlanmaktadır.