Kapalı Kask

Kapalı Kask

AGV Aşırı Standartları doğrultusunda, somut ve ölçülebilir iyileştirmelerle kask tasarımın da devrim yaratan AGV, 1947 bu yana kask üretmektedir. 2007 yine bir İtalyan markası olan Dainese ailesine katılmıştır.

Kapalı Kask; üst düzey koruma sağlayan, güvenlikli, baş ve boyun bölgesini koruyan kask çeşididir. Şekil itibariyle kötü hava koşullarına ve dış faktörlere karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır.

AGV Kapalı Kasklar; güçlü havalandırma kanalları sayesinde terlemeyi ve buğulanmayı önler. Kaskların dış kabuk üretiminde termoplastik. Karbon, kompozit fiber ve aramid gibi çeşitli sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Dış kabuk boyutları ayarlanbilir özelliktedir. UN, ECE, DOT Ve Sharp güvenlik sertifikalı modelleri bulunmaktadır. AGV Corsa Kask, AGV K-3 Kask ve AGV K-5 Kask modelleri; Sharp testinde dört ve beş yıldıza sahip kask modelleri arasındadır. Güvenli ve konforlu sürüş keyfi için, AGV kaskı seçin.

 

-10% 2,406.49TL 1,835.46TL


+KDV

Agv K3 Sv Multi Plk Glimpse Black Metal Yellow Kapalı Kask - Pinlock Dahil

4 boyutta geliştirilmiş 4-yoğunluklu EPS yapısı ile 2 boyutta tasarlanmış HIR-TH (Yüksek Dirençli Termoplastik Reçine) dış kabukIVS (Entegre Havalandırma Sistemi), 5 büyük ön havalandırma deliği ve 2 ..

   KDV Hariç: 2,039.40TL

AGV K-5- Fiber compozit dış kabuk (glass-carbon)- 2 farklı boyutta dış kabuk- ECE, ECE/DOT, NBR, AS-NZS, JIS, ECE-ASIA sertifikaları- Dış kabuk ile entegre arka spoiler- Kabuk altı havalandırma sistem..

   KDV Hariç: 1,099.00TL

 4 boyutta geliştirilmiş 4-yoğunluklu EPS yapısı ile 2 boyutta tasarlanmış CAF (Karbon-Fiberglas) içinde kabuk.IVS (Entegre Havalandırma Sistemi), 5 büyük ön havalandırma deliği ve 2 adet arka ha..

   KDV Hariç: 2,404.00TL

Gösterilen: {start} ile {end} arası, toplam: {total} ({pages} Sayfa)


E Ticaret ve SEO Hizmeti Sanal Yönetmen Tarafından Sağlanmaktadır.